פיטמין פיוריטי- תוספי תזונה

קו תוספי התזונה של פיטמין המופק באופן יחודי על בסיס המומחיות, הניסיון, ההתקדמות הטכנולוגית שלנו והנוסחאות המיוחדות שלנו.

שמן סלמון נורווגי בכבישה קרה

שמן הסלמון טהור של פיטמין הוא בכבישה קרה מסלמון נורווגי. זהו מקור איכותי מאוד של חומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3, החיוניות לצמיחה והתפתחות בריאים. לחומצות שומן אומגה 3 יש השפעה אנטי דלקתית, מחזקות את מערכת כלי הדם ואת פעילות המוח, משפיעות לטובה על הרבייה ומגבירות את החסינות. מתן התוסף יבוא לידי ביטוי בשיפור איכות המעיל וריכוז מוגבר וביצועי הכלבים.

אנליזה: 99.5% שומן

יתרונות: מחזק את מערכת החיסון ומסייע בהגברת הריכוז והביצועים.

מרכיבים: 100% שמן סלמון בכבישה קרה מסלמון נורווגי (EPA + DHA 7%, Omega-3 14%, Omega-6 14%) הוא מקור איכותי ביותר של EPA חיוני (חומצה eicosapentaenoic) ו- DHA (חומצה דוקוזהקסואנואית) אומגה 3 שומני חומצות.

Salmon oil.png

מולטי-ויטמין ומינרלים

זהו תוסף מינרלים וויטמינים בסיסי לתזונת כלבים בוגרים. התוסף מכיל את כל הוויטמינים והמינרלים החשובים המסייעים לשמירה על איזון המזון ויש להשתמש בו לכלבים בוגרים ומבוגרים הניזונים מאוכל ביתי.
אנליזה: סידן 19.5%, נתרן 2.6%, זרחן 10.2%, מגנזיום 2.7%.
יתרונות: מסייע בשמירה על תזונה מאוזנת על ידי השלמת ויטמינים ומינרלים.
מרכיבים: דיקלציום פוספט, סידן פחמתי, נתרן דו מימן פוספט, מגנזיום מימן פוספט, בשר עופות והפסלים הידרוליזיים, אצות כלורלה 2%, שמרי בירה 1.5%.

Barf.png

עור ופרווה

התוסף מסייע בקידום עור בריא ואיכות המעיל. הוא מתאים במיוחד לתקופות השלכה או כהכנה לתערוכה. זה מקדם את צבע המעיל ומסייע בהעצמת הברק שלו ומחזק את רקמות החיבור של העור. יחד עם זאת, יש לו השפעה חיובית על חיזוק החסינות והמצב הכללי של גופו של הכלב בזכות ß-glucans ונוקליאוטידים.
אנליזה: חלבון גולמי 38%, שמנים גולמיים ושומן 7.5%, סיבים גולמיים 4.9%, אפר גולמי 21.5%.
יתרונות: מקדם פרווה מבריקה ובריאה בזכות תכולת ביוטין ואבץ אורגני.
מרכיבים: שמרים, בשר ועופות יבשים, בשר עופות שעבר הידרוליזה, סידן פחמתי, שמרים פעילים Saccharomyces cerevisia.

COAT & SKIN.png

תוסף למפרקים - טיפולי

משפר את יכולות ההתחדשות הטבעיות של הסחוס ורצועות המפרקים. הודות לנוסחתו המלאה, הכוללת MSM אנטי דלקתי ובוסווליה, התוסף מתאים במיוחד לכלבים מבוגרים הסובלים מבעיות במערכת השלד והשרירים שלהם כתוצאה מפציעה או מגיל. משפר באופן מונע את בריאות מערכת השלד והשרירים. הוא מועשר בפפטידים קולגן טהורים לקידום תפקוד בריא של המפרקים. 

אנליזה: חלבון גולמי 72%, שמנים גולמיים ושומן 1.2%, סיבים גולמיים 0.1%, אפר גולמי 9.2%.
יתרונות: מקל על בעיות מפרקים הודות לתכולת MSM, בוסווליה וחומצה היאלורונית.
מרכיבים: פפטיד קולגן, בשר ועופות שעברו הידרוליזה, גלוקוזאמין 13%, קולגן הידרוליזה, כונדרויטין סולפה 5,5%, מתילסולפונילמתאן 5.2%, סחוס כרישים, קליפות ים (מסותת), חומצה היאלורונית 0.8%, תמצית Boswellia serrata 0.5%.

 

joints relief.png

תוסף למפרקים - מניעתי

מקדם התפתחות תקינה של מערכת השלד והשרירים, במיוחד בכלבים צעירים מגזעים גדולים/ענקיים הגדלים במהירות שאין להם בעיות תנועה רציניות. ניתן להשתמש בו לטווח ארוך כטיפול מונע לכלבים בוגרים מגזעים קטנים, בינוניים וגדולים, לכלבים פעילים, לכלבים הסובלים מעודף משקל וכו'. הוא מועשר בפפטידים טהורים של קולגן, המקדמים תפקוד בריא של המפרקים.
אנליזה: חלבון גולמי 73%, שמנים גולמיים ושומן 1.2%, סיבים גולמיים 0%, אפר גולמי 10.3%.
יתרונות: תורם להתפתחות תקינה של מערכת השלד והשרירים בזכות חומצה היאלורונית וויטמין C.
מרכיבים: פפטיד קולגן, בשר ועופות שעברו הידרוליזה, גלוקוזאמין 12,5%, קולגן הידרוליד, קונכיות ים (הסתיידות), כונדרואיטין סולפט 5%, סחוס כרישים, חומצה היאלורונית 0.5%.

joints prevent.png

שמירה על הפה - שיניים וחניכיים

התוסף מסייע במניעת היווצרות רובד אבנית בפה של הכלבים. הודות לתכונותיו האנטיבקטריאליות הוא מקדם מניעה של מחלות חניכיים, מפחית דימום חניכיים ומחזק את אמייל השן. התוסף גם מקדם את חיזוק מערכת החיסון בזכות תוכן ß- גלוקן.
אנליזה: חלבון גולמי 3.5%, שמנים גולמיים ושומן 4.5%, סיבים גולמיים 4.8%, אפר גולמי 18.1%.
יתרונות: משפר טיפול בחלל הפה הבריא בזכות האצות ותכולת הקואנזים Q10.
מרכיבים: אצות ים (Ascophyllum nodosum) 74.5%, שמרים לא פעילים Saccharomyces cerevisiae, קואנזים Q10 2.5%.

teeth&gums.png

מערכת העיכול וניקוי רעלים

מקדם ניקוי רעלים מהגוף ומסייע בהתייצבות של המיקרופלורה האופטימלית במעי. מסייע לבעיות עיכול קלות (גסטרואנטריטיס, שלשולים וכו ') בתקופות של טיפול בתולעת ובתקופות של שינוי מזון. לתוסף יש השפעה מיטיבה על מערכת העיכול הודות לתכולת חומצות הומיות בצורת המרכיב הנוסף הומאק, כלורלה, שמרי בירה, אנטרוקוק פסיום וחומרים פעילים אחרים.
אנליזה: חלבון גולמי 13%, שמנים גולמיים ושומן 1%, סיבים גולמיים 5.5%, אפר גולמי 11.4%.
יתרונות: מקדם את העיכול בזכות תוכן של חומצות הומיות, פרוביוטיקה ופרוביוטיקה.
מרכיבים: ליונרדיט 70%, שמרי בירה, אצות כלורלה, שמרים לא פעילים ממין Saccharomyces cerevisiae 9.8%.

digestion.png

אימיוניטי - חיזוק מערכת החיסון

התוסף משפר את תכונות ההגנה וההתחדשות של גוף הכלב ומעודד את החוזק הכללי של החסינות בזכות תכולת הגלוטרים ß ונוגדי חמצון (ויטמין E, סלניום וכו '). התוסף מתאים במיוחד לכלבים מבוגרים; יש לו השפעה חיובית על פעילות המוח ומחזק את החיוניות. כמו כן, מומלץ כטיפול תומך בתקופה של עומס רעיל מוגבר באורגניזם כתוצאה ממחלה, טיפול תרופתי או ניתוח, בעקבות מתן אנטיביוטיקה ובמניעה כגורם מחודש. התוסף אינו תחליף לתזונה מאוזנת.
אנליזה: חלבון גולמי 47%, שמנים גולמיים ושומן 9%, סיבים גולמיים 2%, אפר גולמי 10.5%.
יתרונות: מסייע להגנה ולהתחדשות של הגוף בזכות תכולת הגלוקנים ß ונוגדי החמצון.
מרכיבים: בשר ועופות מיובשים, שמרים, בשר עופות שעברו הידרוליזה, קולגן שעבר הידרוליזה, כלורלה, שמרים מומתים Saccharomyces cerevisiae (בטא גלוקאנים 2.5%), תמצית Boswellia serrata, מתיל סולפונילמתאן, Vitis vinifera ותמצית Vaccinium angustifolium 0.15%.

Immunity.png

לכלבים פעילים

התוסף מסייע בשיפור הביצועים והסיבולת הגופנית. הוא מספק מקור לאנרגיה מיידית, ובכך מקדם התחדשות מהירה יותר.דבר זה עוזר להפחית מתח ולעכב עייפות במהלך פעילויות מאומצות. בנוסף גם מקדם צמיחה והגנה של השרירים. התוסף גם מקדם חיזוק מערכת החסינות בזכות תכולת ה- ß-glucan שלה.
אנליזה: חלבון גולמי 35%, שמנים גולמיים ושומן 6.5%, סיבים גולמיים 0.6%, אפר גולמי 16.2%.
יתרונות: תומך בביצועי ספורט ובהתחדשות הגוף בזכות תכולת ה- L- קרניטין והטאורין.
מרכיבים: בשר עופות מיובש, מי גבינה מיובשים, בשר ועופות הידרוליזיים, מלטודקסטרין, שמרים פעילים ממין Saccharomyces cerevisiae (בטא גלוקאנים), סידן דו מימן פוספט, שמרי בירה, דקסטרוז, אצות כלורלה, סידן פחמתי.

sport_a_regenerace.png